۴۴۰۱۰۶۷۶(021)

۴۴۱۱۹۷۹۲(021)

آموزشگاه موسیقی کمان

ما موسیقی را با جان و روح شما پیوند می دهیم. نواختن ساز وسیله ای است برای بیان احساس، پس هدف نواختن نیست.. هدف، رسیدن به مهارتی است که می توان با آن احساس و اندیشه را پرورش داد. ما در آموزشگاه موسیقی کمان به کودکان شما می آموزیم چگونه باید ببندیشند و چگونه باید زیبایی را با نوای ساز درهم بیامیزند. آموزشگاه موسیقی کمان شما را به تجربه جدیدی از آمیختن با زیبایی ها و آموختن دعوت می کند

هوشمند درب


آموزش سازهای سنتی

منظور از سازهای سنتی، سازهای ایرانی است. سازهای ایرانی و در مجموع موسیقی سنتی ایران بخشی از هویت فرهنگی ما را تشکیل می دهند و ما ریشه های خود را در این موسیقی جستجو می کنیم. سازهای سنتی ایرانی براساس نوع نوازندگی در انواع سازهای زهی، سازهای آرشه ای و سازهای کوبه ای دسته بندی می شوند. آموزشگاه موسیقی کمان مفتخر است تا با برگزاری دوره های آموزش سازهای ایرانی و سنتی در راستای شناخته شدن فرهنگ موسیقی ایرانی و آنچه که از بزرگان ما برایمان به یادگار مانده است، فعالیت می کند.

هوشمند درب


آموزش سازهای کلاسیک

منظور از سازهای کلاسیک، تمامی سازهایی است که در سراسر دنیا شناخته شده هستند و در ارکسترهای هر کشور وجود دارد و به صورت رایج میان مردم در آکادمی های موسیقی تدریس می شود. تنوع سازها و تعدادشان در سراسر این کره خاکی بسیار زیاد است. انواع مختلف از سازها با شیوه های مختلف نوازندگی از نظر ساخت و رنگ صوتی بایکدیگر متفاوت هستند و برای شناخت و تمییز دادن آن ها از یکدیگر نیاز به دسته بندی آن ها به صورت منظم تری است. از میان سازهای کلاسیک جهانی می توان به پیانو، ویولن و گیتار اشاره نمود که در کشور ما ایران نیز در آموزشگاه ها و آکادمی های موسیقی تدریس می شود.

هوشمند درب

فرایند آموزش سازها از مبتدی تا پیشرفته

برای شرکت در دوره های آموزش موسیقی مانند آموزش سازهای سنتی و کلاسیک، دوره های گروه نوازی، دوره های آواز و سلفژ، تئوری موسیقی و آموزش موسیقی کودکان در آموزشگاه موسیقی کمان، می توانید با تلفن های تماس آموزشگاه و سایر صفحات اجتماعی آموزشگاه موسیقی کمان در ارتباط باشید. فرایند شرکت در دوره ها از طریق دریافت مشاوره از واحد آموزش و ثبت نام آموزشگاه موسیقی کمان صورت می پذیرد. کارشناسان موسیقی کمان در واحد آموزش اطلاعات تکمیلی را درباره اساتید کلاس ها، روز و ساعت برگزاری دوره ها و شهریه های پرداختی هر کلاس در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد. با ما در تماس باشید.